ZOSTAVA: Patrik (gitara),Lukáš (vokály), Robo (bicie), Robo (basa), Tomáš (gitara)

Kapela BAD SHOT vznikla začiatkom roku 2010 v Bratislave v pôvodnej zostave Lukáš – vokály, Paťo – gitara, Marek – basa, Jaro – bicie. Chalani boli rozohratí z pôsobenia v rôznych kapelách, takže prvé songy na seba nenechali dlho čakať.

V Októbri 2010 boli v štúdiu Moonset (Šaľa) zmixované prvé tri skladby, ktorými sa kapela odprezentovala na oficiálnej stránke kapely www.badshot.sk , ako aj na sociálnych sieťach (Facebook, Bandzone, SoundCloud, badshotband.bandcamp.com ).

Začiatkom roka 2011 z osobných dôvodov odchádza bubeník Jaro. Na jeho miesto v Júli zasadá nová posila – bubeník Rob. Od tohto momentu sa kapela začína naplno venovať tvorbe nových skladieb, ktoré sa majú stať základom prvého oficiálneho CD.

V Auguste 2011 v Trnave sa uskutočnil prvý koncert, kapela začína aktívne koncertovať po slovenských mestách.

Začiatkom Mája 2013 opäť dochádza k personálnym zmenám – kvôli rodinným dôvodom odchádza z kapely basák Marek. Už v Júni však prichádza nový basgitarista Robo a kapela tak pokračuje bez dlhšej pauzy.

V Auguste 2013 sa chalani vydávajú do štúdia Moonset v Šali nahrávať svoje prvé oficiálne CD, ktoré pod názvom ‘Promised Land’ uzrelo svetlo sveta v Októbri. Kapela podporila nový album aj oficiálnym klipom ku skladbe ‘So…’ v produkcii šikovného Martina Zvonára, a dvojmesačným tour po Slovensku a Čechách s názvom Domination Tour s kapelami FishArtCollection a Domination Project.

Postupom času prichádzajú nové koncerty, kapela spúšťa oficiálny Youtube kanál na ktorý priebežne pribudli aj viedoklipy k songom ‘Real Face’, ‘Powerless’, ‘Hatred’ a ‘Why?’. V roku 2014 kapela aktívne koncertovala, podporila niekoľko zahraničných kapiel na Slovensku. Počas tohto obdobia začali chalani aj s tvorbou nových songov, ktorými chcú posunúť rozmanitosť a kvalitu skladieb vyššie a preto v Júni 2014 nastupuje na post druhého gitaristu Tomáš.

Počas roku 2015 sa kapela naplno venuje tvorbe nových vecí, ktoré ma v pláne predstaviť koncom roka na ďalšom oficiálnom CD s názvom ‘Rebellion’. V Auguste kapela natočila za pomoci svojich fanúšikov aj videoklip k rovnomennej piesni ‘Rebellion’, ktorý vyšiel v Novembri. Zaujímavosťou tohto songu je, že sa na ňom okrem Lukáša spevácky podieľal aj vokalista kapiel Holotropic a Psychic, Vein Shadow.

29. Augusta sa chalanom splnil jeden sen – v bratislavskom klube Randal predskakovali legendám hard-coreovej scény, new-yorkským PRO-PAIN, ktorí si ich v novembri 2015 prizvali aj na ich koncerty v Prahe a nemeckom Zwickau.

Momentálne BAD SHOT aktívne pracuje na dokončení songov pre nový album, koncertuje a teší sa na podporu fanúšikov aj v nasledujúcom roku!

STAY TUNED MOTHERFUCKERS!
_____________________________________________________________________________________

THE BAND: Patrik (guitar),Lukáš (vocals), Robo (drums), Robo (bass), Tomáš (guitar) BAD SHOT was formed in early 2010 in Bratislava, Slovakia, in a composition: Patrik (guitar), Marek (bass), Lukáš (vocals), Jaro (drums). In October 2010 was in Moonset studio (Šala) mixed the first three songs, placed on the official website of the band as a first demo, also on the other webs (facebook, bandzone, Mspace). In early 2011 the drummer Jaro left the band for personal reasons and on his place comes in July 2011 a new drummer Rob. From that moment begins the period of creation new songs for the first official band´s CD. In August 2012 we played our first gig in Trnava and then couple of concerts n other Slovak cities. In early May 2013 Marek (bass) left the band for family reasons and on his place comes in June 2013 a new member - Robo and from July 2013 the band continued touring. In August 2013 was at Moonset studio (Šala) prepared our first CD entitled "Promised land”, which released in October 2013. For promotion of the first official album we played couple of concerts in autumn 2013 with the bands Fish art collection and Domination project within Domination tour. In December 2013 we introduced our first official video “So…”, which produced our friend Martin Zvonár. For the beginning of 2014 we are preparing another video, concerts for 2014 and material for second CD, which should be released at the end of 2014. The official concert´s terms will be updated on our websites. We would like to thank to everybody who help us, to all supporters and fans. We are looking forward to upcoming shows in 2014. See you there!!!

Read more about: 2013 and first
The Fastest FTP Client on the Planet, FREE GoFTP Client